Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyulladásban levő foggal...

Gyulladásban levő foggal csinálnak valamit?

Figyelt kérdés
Vagy előbb antibiotikumot kapok, hogy ne legyen gyulladásba?
2019. ápr. 24. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában előtte antibiotikummal kezelik. Komolyabb beavatkozásnak megvan az a veszélye, hogy a gyulladás jobban szétterjed
2019. ápr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot írnak ki. Habár nekem már húztak is gyulladásban levő fogat mert nem hatott a gyógyszer. Visszamentem, h húzza ki, mert éjjel mazt hittem megbolondulok úgy fájt és még is dagadt. Doki is jobbnak látta kihuzni
2019. ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fruzs33 ***** válasza:

Attól függ,mennyire súlyos a helyzet.Nekem tegnap dalacint írtak fel,mivel költségileg nem engedhetem meg máshogy,hozzá Actimel,és Activia élőflórás joghurt.

Volt már olyan is egy jobboldali lent lévő kis csonk fogamnál,hogy begyulladt az arcom,ekkor egyből foghúzás történt.Igazából attól függ,hogy mennyire veszik komolyan a szakmájukat.Ez a gyógyszert adok megoldás például egy kicsit enyhíti,hogy ne ordítsak a fájdalomtól.

2019. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!