Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog kihúzása után...

Bölcsességfog kihúzása után egyből kijött a vérdugó. Eltelt 1 hét, mostanra tűrhető szintre esett a fájdalom es húzódik a seb. Mennyi idő lehet a gyógyulás?

Figyelt kérdés

Udvozlet!


1 hete kihúzták a bal also bölcsességfogamat.A vérdugót kihúztam a gézzel együtt, amit a beavatkozás után a szâmba nyomott az orvos. Semmilyen tanácsot nem adott, kb fizesek es menjek.Nehezen jott ki a fogam. Most visszamentem, kontrolra, de csak megerositeni tudta a dugó hiányát és mondta, h jobbulást. A lyuk már nem olyan nagy, mert az inyem lassan körbefogja, de azért igy is akkora, h normalisan enni ne tudjak.Nagy a tér a lyukban ugy láttam. Kérdéseim - mit ehetek ami nem esik bele a kráterbe.Tejtermeket lehet már enni?(kefir,tejbegriz,tejfol) Mennyi ido múlva ehetek/elhetek rendesen?Ha osszeforr a seb, az alatta lévő tér úgy, h már nem tudom öblögetni, nem fertőződik el? Egy kis genny meg képződik, de mar nem büdös es ize sincs, remélhetőleg elmúlik mire bezarul a seb.



2019. ápr. 30. 14:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!