Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Honnan tudhatom, hogy bölcsess...

Honnan tudhatom, hogy bölcsességfog műtét után megsérült -e az ideg?

Figyelt kérdés

Fekvő alsó bölcsességfog volt. A műtét óta hosszanti zsibbadást érzek azon az arc felemen, de naponta csak 3-4szer, és nem erősen zsibbad, de azért érzem. Én eddig azt hittem, ez a szövetek közti folyadék felszívódása miatt van, de most olvastam, idegsérülés is lehet.

Annak mik a tünetei?

Érzékkiesésem nincs csak eu a fura zsibbadás néha.

Szerintetek ez idegsérülés?



2019. máj. 3. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem megsértették az ideget pár éve, annyira fajt hogy egész nap migrénem volt és könnyes volt a szemem, enni persze nem tudtam. Szóval ott azért nem volt kérdés. Szerintem várj egy pár napot, és ha megmarad a tünet akkor menj vissza inkább nézzen ra a doki, mint hogy baj legyen. Mert én vártam hátha elmúlik (bár mondom nekem brutális fájdalom volt) és hiába hozta helyre a doki, még fél évig voltak tuneteim mire elmúlt minden probléma.
2019. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Idegsérülés lehet sok minden... Nyilván nem szakadt ketté az ideg, de lehet kicsit hozzáértek. (Ha nem zsibbad folyamatosan, akkor tényleg csak kicsit.) Ez sajnos benne van.
2019. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És erre mi a megoldás? Vagy van egyáltalán?
2019. máj. 3. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!