Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Fogfehérítést szeretnék, mit ajánlottok?

Pár hete szedték le a fogkövemet, azóta gondolkozom hogy melyik fogfehérítést válasszam...ugye reklámozzák a Bright White-ot, testvérét a Smile on, meg a tapaszos fehérítésről is hallottam, DE nem tudok dönteni!

Na meg ugye a fogorvosnál a 40 ezer fotintos fehérítés is lenne...

Azt a megoldást szeretném választani, ami tényleg hatásos :)

Nektek melyik fogfehérítés használt a legjobban, és melyik nem?

Véleményeket kérek!

Előre is köszönöm nektek!!

25N

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogorvos, fogfehérítés, fog, fehérítés

máj. 7. 18:02  Privát üzenet  

A válaszok

Nekem a SmileOn 18 alkalmas fogfehérítője szettje bevált. Nálam a fő szempont az volt, hogy ne fájjon. Sajnos, nagyon nagyon érzékeny az ínyem és nehezen bírom a fájdalmat, ezért a peroxidos orvosi fogfehérítők kilőve. Viszont a SmileOn-nal még fogérzékenységet sem tapasztaltam.

Vannak ismerősiem, akik orvosi peroxidos fogfehérítést választottak. Igazából ezt neked kell eldöntened, hogy mi a fontos, mert mindennek megvannak az előnyei:

Orvosi PEROXID-os fogfehérítés:

ELŐNY:

- Ez a leghatásosabb. Ha a peroxidos fogfehérítő nem tudja kifehéríteni a fogad, akkor semmi :'D

HÁTRÁNY:

- Ahogy Te is írtad nem olcsó.

- Gyakran fogérzékenységgel fájdalommal jár.

- Túl gyakori használata fogkárosodást okozhat.

Otthoni fogfehérítő (SmileOn, másról nem tudok nyilatkozni.)

ELŐNY:

- Nincs fogérzékenység, nincs fájdalom, nincs fogkárosodás.

- Lényegesen kedvezőbb az ára.

HÁTRÁNY:

- Nem annyira látványos, mint egy peroxidos fogfehérítés.

- Ne várj azonnal eredményt. (Én a 18 alkalmat végigcsináltam és elégedett vagyok az eredménnyel. Az ismerőseim kérdezték is, hogy kinél voltam fogfehérítésen. Dícsérték az eredményt:) )

# 1/3Időpont máj. 8. 09:26 Privát üzenet
Laylah nevű felhasználó válasza:

Hétfőn voltam peroxidos fehérítésen. Nem volt kibírhatatlan, többnyire semmit nem éreztem némi pezsgésen kívül, de a vége felé már nyilalló érzés jött itt-ott, és ez a következő kb. egy napban is így volt, egyre ritkábban. Azóta semmi gond nincs vele, szép lett. :) Viszont csak genetikai fehérséget lehet vele elérni, csillogó hófehér színt nem ad ez sem.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 9. 09:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, jöhetnek még a vélemények

Még nem tudok dönteni

# 3/3Időpont máj. 15. 17:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Debrecenben hol/mennyiért lehet fogfehérítést csináltatni?
Lehet bajom, hogyha kipróbálom a szódabikarbónás fogfehérítést?
18 év alatt elvégeznek fogorvosok fogfehérítést?
Melyik fogfehérítést ajánlanátok? (Tapasztalatok, vélemények jöhetnek)
Amennyiben ezt a zselés, "fogvédőbe" nyomható fogfehérítést választanám (jó kínai), akkor vajon a metszőfogamban lévő fehér gyökértömést is fehérítené valamennyire, vagy jó hülyén fogok kinézni?
Aki esetleg tudja segítsen,2 napja esett ki a tömésem elöl. De én eredetileg úgy terveztem hogy fogfehérítésre fogok menni, de akkor ez elmarad vagy egyszerre bír a fogorvos új...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!