Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hírességek, tehetősebbek...

Hírességek, tehetősebbek milyen módszerrel csináltatnak maguknak szép fogsort? Mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Szinte tökéletes fogsoruk van, szerintem nagyon sokat dob egy arcon. Hófehér rendezett fogak, se nem nagy, se nem kicsi. Azt nem tudom elképzelni, hogy protézist hordanak, túl macerás lenne. Újakat beültetnek?

2019. máj. 10. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Porcelán héj, porcelán körhíd, implantáum és azon körhíd.
2019. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát ez egyben azt is jelenti, hogy egy teljes átalakításhoz ki kell huzatni az összes fogat? Belegondolni is fájdalmas.
2019. máj. 10. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:
50 Cent 63.000 dollárt költött a fogaira, az majdnem húszmillió Ft.
2019. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jellemzően az 50E-60E dolláros az implantos körhíd.Tube-os külföldi hozzászólásoknál olvastam erről.34E dolláros egy orvosi egyetem tanulók által készített,ja és ezek olcsó árak ámerikában.5000dollár egy fog implantálás teljes ára,egy olcsó helyen 2500 csak az implant 1200dollár,1800 egy korona,ezeket mind csak az internetről tudtam meg.Tavaly itt járt nálunk a kinn élő rokonom és megtudtam kinn az újvilágban elé tettek egy kezelési tervet egy mozgó hátsó foga van és 2750dollárról szólt a művelet.Emlékszem amikor kiszámoltam hogy 775ezer forint volt és úgy tudom ez még nem is implantálás csak lehet egy kis gyökérkezelés meg lehet csontpótlás semmi implant.Morgolódott körbeérdeklődött és még magasabb árakat mondtak neki azóta.
2019. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!