Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelésen voltam ma.3...

Gyökérkezelésen voltam ma.3 het mutva kell visszamennem. Nem sok ido ez? Es ha kiesik a tomes?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kiesik vissza mész. Nekem is egy hete csinálták elől én is féltem hogy ki ne essen de nem hiszem hogy ki fog.
2019. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem sok idő. Ennyi időnek el kell telnie míg ott minden regenerálódik, plusz ha még maradt benne ideg az most derüljön ki, ne mikor kifizetted a gyökértömést is.. Ha kiesik menj vissza, nekem pl nem esett ki.
2019. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hali, nekem épp most csinálják a harmadikat :) Ennyi idő kell neki tényleg, hogy "megnyugodjon a fogad" ahogy az én dokim mondta. Az egész nem eshet ki (elvileg), de nekem többször volt, hogy a fele eltűnt (valahogy kijött), de ha már kiszedtek minden ideget, az se baj ha kiesik, mivel nem fertőzödhet el. De ha még nagyon az elején van a kezelés (nem téptek ki minden ideget) akkor inkább menj vissza, ha véletlenül kiesne.
2019. máj. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!