Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges valakinek teljesen...

Lehetséges valakinek teljesen új mosolyt csináltatni?

Figyelt kérdés

Nem szépek a fogaim és alapból egy kicsit feljebb vannak mint az átlag.

Lehetséges teljesen új fogsort csináltatni, olyat ami szép amikor mosolygok?

Ha igen, nagyjából mennyibe kerül? 2 millió forintot tudnék rászánni.



#fog #műfofsor
2019. jún. 10. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy dokihoz, és nézesd meg a fogaidat, ő elmondja neked a lehetőségeidet. A két milla az elég rá.
2019. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem most javasoltak egy állcsontműtétet, fogfehérítéssel és másfél év fogszabályozással tökéletes mosolyom lehetne 1,6 millából.


Ha egészségesek a fogaid, ne válj meg tőlük!


Mellesleg a ragasztott műfogsor nem az igazi, viszont egyesével implantátumot kapni nem lehet rossz, de piszkosul fáj, előtte meg el kell tüntetni a fogaidat.


28 fog darabja 120 ezerért, de ennyi becsavarozott implantátumra biztos kapnál jelentős kedvezményt..


Szóval 2 millából olyan mosolyod lehet, hogy csak na, implantokkal is akár, de időben ez nem fog gyorsan menni.


Mellesleg szerintem 600ból is kijön egy átlagos felnőtt fogszabályozás esztétikai korrekciókkal, ritka az elvetemült fogsor.

2019. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden fogsor egyedi. Ezt csak szakember tudja megmondani, hogy vállal-e, lehetséges-e. Náluk kell érdeklődnöd!
2019. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kit ajánlatok Budapesten?
2019. jún. 10. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. És elég is rá ennyi pénz, szerintem akár a feleos sok. Létezik olyan is, nem tudom a nevét, mikor csak egy vékony lemezke kerül a fogak elé ragasztva, ezzel megmatad az eredeti fog de szebb a mosoly. Menj dokihoz, kérdezd meg, de foogyelj a referenciákra hogy tényleg szép legyen.
2019. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!