Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy jóindulatu, jóerzesű...

Egy jóindulatu, jóerzesű fogorvost keresek Debrecenben van ilyen? A tobbi lent

Figyelt kérdés

Mar 6hónapja szenvedek, gyokerkezeltek, tovabbra is fajt, hiaba mondtam, volt hogy nem fogadott. Kerestem mast aki ugyanugy kb.10-15percig kezelt,kozbe oda se figyelt ram,mind mas temarol beszelgettek az apolonõvel. Nem jott helyre, tovabbra is faj.Állitolag nem kell kihuzni mert jo fog, a kov.idopontom kb.1het mulva lesz. Minden ejjel arra ebredek hogy faj, es sajnos mas fogammal is baj van,es fajogat de idopontot kb. 2 het utan kapok.

Mit tegyek? sajnos ketsegbe vagyok esve.

Ha tudom hogy Budapesten van jo doki aki 1-2napon belul tudna kezelni oda is elmennék. Mar honapok ota szenvedek.


2019. jún. 20. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:
A klinikára menj be! De tényleg, minden képpen. Nekik van a legtöbb eszközük , akár mikroszkóp stb. És persze a TB állja szoval ingyenes így veszteni valód nincs.
2019. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!