Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » S. O. s A fogamat gyökérkezelt...

S. O. s A fogamat gyökérkezelték kb. mar 2-3x most nincs rajta végleges tömés csak gyokertomés es még mindig fáj, a fogorvosom azt mondja tegyunk rá végleges tömést mert azzal teljesen elfog múlni Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mar rengeteg penzt adtam ennek a fognak a kezelésere, megsem vagyok jobban..

Ha vegleges tomest tesz a doki megsem jon helyre újból kidobtam kb.egy 10est az ablakon. Máskülönben ha meg mindig ugyanugy faj a vegleges tomes utan is fajna.

Nem is merem leirni mennyi penzembe kerult mar ez a fog..magándokiknal voltam.. még mindig ugyanott vagyok mint elõtte..

sos mit tegyek, ezenkívül mas problemas fogam is van.. sajnos


2019. jún. 21. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress egy másik fogorvost, mert ha fáj, akkor valóban nem szabadna betömni.
2019. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor szabd véglegesen betömni ha már nem fáj .
2019. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem kellene fájnia a gyökérkezelt fognak. Én is sajnálom rá a pénzt, nincs is rajta rendes végleges tömés. Fájdalomcsillapító és el fog múlni. Ha nem, akkor röntgenezzék meg.
2019. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már kb.1hónapja van benne új gyökértömés, meddig kellene varjak hogy elmuljon , mert sajnos majdnem semmit sem enyhűlt a fájás. Nem mindig fáj de elég gyakran sajnos..

Ezt a fogam ebbe az evbe mar 3doki kezelte.

Januarban gyokerkezeltek es gyokertomték, tovabbra is fajt; a klinikara kerultem mas foggal es modtam hogy ez a fogam is fáj -ott tovabb kezelték, de sajnos nem tudta folytatni a doktornõ vmi miatt, majd ugyanezzel a fogammal felkerestem egy magandokit hogy akkor legyen befejezve, de majdnem ugyanúgy fáj..


(Hajdu-Bihar megyeben-Debrecenben nem tudtam olyan dokit talalni sajnos, pedig biztos van, gondolom-aki igazán törodne , mindenhol nagyon sietnek a tomessel, gyokerkezelessel hiaba fizettem egy csomó pénzt.. )

Ha az ország másik végébe akár lenne olyan doki Magyarorszagon aki tenyleg törödik es van ideje rám, biztos elmennék csak tudjam hogy rá igazán szâmíthatok..


Akkor szerintetek mit tegyek?használna a végleges tömés.es elmulna.a fajdalom, erdemes kiprobalnom, vagy ha eddig nem gyógyult meg attol se fog?

2019. jún. 22. 00:06
 5/8 anonim ***** válasza:
A végleges töméstől nem fog elmúlni a fájdalom! Ha még fáj, akkor még gyulladásban van. Én is jártam már úgy maszek fogorvossal, hogy ment nyaralni, ezért gyorsan letömte a fogam, pedig még fájt, és koronát tett rá, adott antibiotikumot, ami használt is, de mihelyst elfogyott, ugyanúgy fájt megint. Keress egy normális orvost! Nekem a mostani TB-s fogorvosom teljesen jó, időpontot kell kérni nála, de ha fájdalmas bajom van, akkor hamar fogad.
2019. jún. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem a körzeti fogorvosom rakott rá végleges tömést. Az ingyen van és azt elrontani nehéz.
2019. jún. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Addig ne legyen rajta végleges szerintem, amíg fáj... Addig menj más dokikhoz, amíg kimegy belőle a fájdalom.


Debrecen rettenetes hely... De komolyan! :-) Három fogorvosnál voltam, mind magán, és tönkretették több fogam (állkapocsba lefúrtak úgy, h a gyökér klasszikusabbnal már nem is lehetne klasszikusabb ívű; vagy túlment a fúró és eltört egy jó fogam -ezt ki kellett húzni; hibás tömések... sorolhatnám). Én végül átjárok Nyíregyre.

2019. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nyíregyen melyik doki, hol?
2019. jún. 24. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!