Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lebénúlhafok a lyukasfogam miatt?

Lebénúlhafok a lyukasfogam miatt?

Figyelt kérdés
Holnap már megyek orvoshoz, de nagyon nagyon lyukas a fogam , vettem be 6 kor flekrort, meg most nem rég egy erős gyógyszet.
2019. jún. 23. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért bénulnál le? Ha eddig vártál vele (ami hiba volt), akkor egy éjszakát már túlélsz.
2019. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha valami nagyon komoly bakteriális fertőzés van benne, igen,az feljuthat az agyba. Gondolom nem tegnap lyukadt ki, nem kellett volna elhanyagolni, hogy idáig fajuljon a helyzet. Ne gyógyszerezd agyon magad.
2019. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az agyban már elkezdődött
2019. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fogsz lebénulni, nekem is volt lyukas fogam, nagymamának is van ami ráadásul folyton be is gyullad de még futni is tud
2019. jún. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A sok okosnak üzenem, hogy attól,hogy ő vagy a nagyanyja,esetleg még sok száz millió ember nem bénult le a rossz foga miatt, attól még súlyos esetben igenis benne van a pakliban. Illene tisztában lenni a fej anatómiájával és a fertőzések terjedési útvonalaival,valamint azok következményeivel. Igen, marha nagy eséllyel itt szó sincs a bénulásról,de mint dolog,létezik iyen.


Kérdező,elmentél orvoshoz?

2019. jún. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát jól van de ha ebben az esetben nincs szó róla akkor kár felemlegetni mert csak bepánikol hogy lebénul
2019. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó-ő kérdezte, én válaszoltam. Ha bepánikol, az ő baja. Nem pánikolni kell, hanem gondolkodni és megelőzni a dolgokat. Annyi erővel,amennyivel ide kiírta a kérdést, a googl-ban is választ kapott volna. Sok buta ember van,akinek fogalmas sincs még a saját testéről sem,az orvos meg fúj és csak pánikolni tud....
2019. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!