Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az sztk-s fogorvos hány...

Az sztk-s fogorvos hány végleges tömést tud tenni ingyenesen? Nagyon fonotos, a többi lennebb

Figyelt kérdés

Most gyökérkezeli az egyik fogam, az díjmentes lesz, de van egy masik elkezdett fog amit a klinikan elkezdtek gyokerkezelni, fajt, nem tudtak fogadni sűrün es magándoki folytatta es gyökértömte. Tovabbra is fájogat pedig mar kb. tobb mint 1honapja van benne gyokertomes.

Most szeretnem ha az stk-s doki veglegesen betomne, mert a magandoki azt mondta hogy a vegleges tomestol elmúlhat a fajás , de nem akarok ujbol költeni a bizonytalanra, ezert gondoltam hogy az sztk-s doki is tudna nekem vegleges tomest tenni ha ingyen van. És ha megis kikell huzni, legalább nem kell banjam hogy ujbol kidobtam a penzt a semmire.

Koszi


2019. jún. 24. 09:29
 1/6 A kérdező kommentje:
s.o.s vki?
2019. jún. 24. 09:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A tömés ingyen van a körzeti fogorvosnál, bármennyire van is szükség. Csak nem biztos, hogy mindet megcsinálja azonnal, időpontot fog adni, és hosszú a várakozás. Nálunk legalábbis így van.
2019. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Be tudja tömni ingyen, de szerintem nem szerencsés egy fog gyökérkezelése közben összevissza cserélgetni az orvost. Belekezd ez, folytatja amaz, aztàn megint ez. A fogad múlik rajta, ami nem nő vissza. Egy implantàtum 200.000 ft. Egy hàrom tagú hidhoz a két màsik mellette lévö fogat le kell csiszolni. Ha kihúzzàk és nem potolod, megszünik a fogak tàmasztàsa, hamarabb kilazul ami alatt/felett semmi nincs. Nem jàték. Ha majd ràgsz a màsik oldalon, akkor ràgóizom vagy àllkapocs probléma lesz. Ha nem ràgod meg rendesen a kajàt emésztési gondok. Ez nem csak egy fog...
2019. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ha már magándoki elkezdte, akkor miért nem ő véglegesítette?
2019. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azert mert még mindig fáj, es nem akarom kidobni a pénzt a vegleges tömésre , mert a dokim szerint a vegleges tomes utan nem fog fajni,sajnos én ezt nemnagyon tudom elhinni .Ezert gondoltam hogy azt az stk-s fogorvosom se tudna elrontani es ha húzasra kerul a sor ne banjam hogy kidobtam.az ablakon annyi penzt..
2019. jún. 24. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt te tudod, de szerintem illik annál befejezni, aki elkezdte. Na meg pl az én dokim nem is nyúl hozzá, ha más kezeli.
2019. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!