Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A hiányzó fogak melletti...

A hiányzó fogak melletti fogak tönkremennek, bedőlnek, ha nincs pótolva a hiányzó fog?

Figyelt kérdés

2019. jún. 25. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, és a fogmeder csontja is elsorvad, elvész azon a részen.

A legjobb megtartani gondos ápolással a saját fogaidat egy életen keresztül, a második legjobb pedig az elvesztett fogat mielőbb pótolni implantátummal.

Van csontpótló kezelés, műtét a fogmeder elveszett csontállományára, de ez csak korlátozottan működik, körülményes és nagyon drága.

2019. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindenképpen szeretném pótolni, igazából már csak a pénz szab határt, ami azért elég kardinális kérdés.


Nem értem egyébként, hogy páromnak hogy lehet az hogy nincs baja a fogának, pedig kettőt is már kihúztak. Lehet csak évek múlva jelentkezik valakinél.


Nekem tegnap húzták, már tettem is itt kérdést és ősszel szeretném megcsináltatni, csak nagyon utána kell nézni az áraknak, mert iszonyú drága.

2019. jún. 25. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a párod fogazatában is látható lenne már a degradáció egy röntgenfelvételen.
2019. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!