Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most húzták ki a bölcsességfog...

Girl89 kérdése:

Most húzták ki a bölcsességfogam, van benne egy gézlap, mikor vehetem ki?

Figyelt kérdés
Tegnap húzták ki a fogam és a doki tett bele egy fertőtlenítős géz lapot , de már elkezdett összehúzódni a seb és holnap kellene kiszednem belőle de félek hogy nem tudom majd kiszedni. Baj ha hamarabb veszem ki belőle??

2019. jún. 29. 11:52
 1/1 anonim válasza:
Szia inkább hagyd ott, nem hülyék a dokik, főleg a fogorvosok. Nekem 3at már kiszedtek de úgy h fel kellet vágni a húst mer még nem jött ki a fog csak muszáj volt mer ferdén nőtt. Az, egyiknél bele a fog helyére rakott egy felszivodós "betétet" fertőleniti ott a húst, majd félszodik olyan mint az oldódó wc gurigs nemtudok rá jobb hasonlatot és bevarta, és felszivodott. (1 hétig volt benn a varrat mind3 fognál) csak az alsó fogaim nőttek ferdén, a felsők jók azért van még, 1,benn de, az is kilesz húzva.
2019. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!