Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állandóan bereped a szám két...

Állandóan bereped a szám két széle. A nyelvemen meg vandorló fajó foltok vannak. Mitő lehet ez, hogy tudnám megszűntetni?

Figyelt kérdés
Iszom eleget, hasznalok szőlőzsírt. B vitaminokat, cinket szedtem sokáig, répalevet iszom rendszeresen, így A vitamin hianyom sem hinném, hogy van. Mosom rendszeresen a fogaimat. Egészsegesen taplálkozom. A foltokat a nyelvemen már mutattam vagy 4 orvosnak. Kaptam mindenféle ecsetelőket amik csak pár napra tették jobbá a helyzetet. Volt valakinek hasonló?
2019. júl. 11. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2019. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt már én is elolvastam, csak nem adott megoldást a problémámra. Léven fogalmam sincs már, hogy milyen vitamin hiányom lehet. Fogaim nem hiányoznak, nem hasznalok lejárt szavatosságú termekeket, és nem nyalkgatim a szamat. Gombákkal meg bakteriumokkal sajnos nem írja a cikk mit lehet kezdeni. Már a candida diétán is túl cagyok. Az sem használt semmit. Meg a gomba és baktérium írtó ecsetelők sem. Plusz a probiotikum kúra sem. Nagyon kellemetlen és szeretném ha elmúlna. Az immunrendszeremért sem tudok már többet tenni. Ennyi :(
2019. júl. 11. 15:07
 3/11 anonim ***** válasza:
A szájszél berepedése herpeszvírus kísérő tünete szokott lenni.
2019. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Esetleg csináltass egy vérképet, hátha vashiány.
2019. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az immunrendszeredért mindig tudsz többet tenni! Szőlőmagőrlemény, kurkuma, alkoholmentes propolisz, borsmenta, gyógynövény kivonatos fogkrém, telefon-klaviatúra-távirányító-kulcstartó fertőtlenítés!
2019. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyszerre 25 fele dolgot nem tudok szedni. Fertőtlenítem a telefonom meg a kulcsot es kezet mosok ahogy hazaértem. A táskamban is van fertőtlenítő. Lenmagolajat, szőlőmag olajat, kovaföld kapszulát szedek. És fogok ginko bilobát is. Kurkuma tablettaban nem hat ezt már sok kíserlet bizonyította de ételekbe szoktam tenni. Sok zöldseget eszem, nem eszem cukrot......stb. nem iszom nem dohányzom.....tenyleg nem tudok többet tenni.
2019. júl. 11. 18:26
 7/11 A kérdező kommentje:
A borsmenta mióta immunerősítő? Jo sok gyomorsavat csinal. Nem tudom meginni.
2019. júl. 11. 18:27
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs herpeszem. Immunis vagyok rá. Sosem volt mikor herpeszes után ittam sem kaptam el.
2019. júl. 11. 18:28
 9/11 A kérdező kommentje:
4. Neked volt igazad. :)
2019. júl. 12. 20:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Négyes vagyok, akkor lassan ugyan de javulni fog! Nekem vashiánynál az orrom repedezett mindog, (nem nátha miatt és nem is orrvérzés, kívül) Hónapokig szedtem vasat rá.
2019. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!