Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után volt...

Bölcsességfog műtét után volt valakinek több héttel is arc fájdalma?

Figyelt kérdés

Mitől lehet? Az orvosok teljesen leháritják a dolgot, pedig több hét tünetmentesség után az arcomra most újra kell a fájdalom csillapító :(

Tudna valaki tanácsot adni merre induljak?



2019. júl. 11. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

3 nap után minden elmúlt nekem. 1 doboz augmentin duo-t betoltam de ennyi.

Ha fáj akkor vissza a sebészetre! Ez rajta van az ambuláns lapon is amit kapsz ilyenkor!

2019. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Voltam. Írtam is, hogy leháritják a dolgot. Azt mondják a sebek szépek, minden rendben. Miért fáj az arcom? Azt nem tudják majd elmúlik. De a műtét jól sikerült.


Kezdem azt gondolni valami komoly baj van.

2019. júl. 11. 23:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Röntgent csináltak? Ha nem, akkor nem ártana. Nekem februárban húztak egy hatos fogamat, de a csont még mindig fáj, igaz nem annyira, hogy fájdalomcsillapító kelljen.
2019. júl. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Készült röntgen.
2019. júl. 12. 10:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Alsó fog volt? Talán az arcban futó háromosztatú ideg fáj, az nagyon tud sajnos. Pár nap, és elmúlik.
2019. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Carbosan kenőcs,

Augmentin duo 1g

Cserszömörcés szájvíz

Ezeket tudom ajánlani még

2019. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem amikor kihúzták, ugyan úgy fájt. Még is volt dagadva az ínyem. Körzetis orvoshoz mentem, nem hitte el, hogy fáj. Kitapogatta a "bubot" mondja kenjem valami kamillás ecsetelővel (wtf)

Pár hét szenvedés után vissza mentem, mondom ku@#&rvára fáj!! Elküldött röntgenre... Hát, ott maradt az ínyemben egy darab a bölcsesség fogamból... Úgyhogy ne hagyd magad!

2019. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem készült röntgen. Ezért vagyok tanácstalan.
2019. júl. 13. 22:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem maradt benne szilánk? Mert az fájdalmat is okoz sajnos...
2019. júl. 15. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Létezik hogy az a röntgenen nem látszik ha maradt bent valami?
2019. júl. 15. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!