Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés
Revimi nevű felhasználó kérdése:

Gnatológust keresek! Ismer valaki elérhetőséget?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Gnatológus, Gnatologia

júl. 12. 14:29  Privát üzenet  

A válaszok
dubitus nevű felhasználó válasza:

Az, ami nekem elérhető, lehet, neked elérhetetlenül messze van.

Közös barátunk (a Google) biztosan választ tud adni és ad is kérdésedre!

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 12. 14:37 Privát üzenet

SOTE Klinikán foglalkoznak állkapocs ízületi gondokkal, de talán magán orvost is láttam már a neten.

Én a klinikára mennék. Foglalkoznak gyógytornával is.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont júl. 12. 23:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!Igazán köszönöm,hogy vetted a fáradságot,hogy válaszolj a kérdésemre!Velem annyira nem barátkozik a google mert összesen 2 db.nevet dobbott ki a keresett kifejezéssel kapcsolatban és természetesen több klinikára is telefonáltam már ez ügyben.Eddig sajnos inkább kevesebb mint több sikerrel.De ha ti olyan jóban vagytok google barátoddal akkor kérlek kövekező kedves és pozitív válaszodban küldj egy listátát a neten fellelhető gnatológusokról elérhetőséggel!Köszönöm!

# 3/4Időpont júl. 13. 01:58 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

Kérésedre:

[link]

A többi már a te dolgod.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont júl. 13. 06:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nemrég költöztem Budapestre, és keresem az 5. kerületi körzeti fogorvost (ügyeletet), aki ingyen húz fogat. Kerestem a neten, de sehol sem találtam elérhetőséget. Hol találom?
Vácon hol van a fogorvosi ügyelet? Elérhetőséget tudnátok írni?
Szájsebészet, Debrecen. Elérhetőséget tudnátok?
Valaki Veszprémbe tud ajánlani egy normális fogorvost? A lényeg hogy férfi legyen! Esetleg nem ismeri valaki Dr Hermann Lászlót? Ajánlották de nem találok elérhetőséget.
Dr. Soltész Mária fogorvos elérhetőségét megtudná valaki írni privát üziben?
Debrecenben ajánlanátok megbízható fogszabályozó szakorvost? Péterffy Erzsébetet ajánlották nekem, de az elérhetőségét nem találtam meg a neten sem.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!