Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok volna kedvetek ismerked...

Lányok volna kedvetek ismerkedni messziről egy enyhén autista fiúval ?

Figyelt kérdés
24F éves vagyok! Több dolgot magamról hogy mit szeretek csinálni stb csak privátban írom le.

máj. 24. 00:49
 1/9 anonim válasza:
Irj
máj. 24. 00:57
 2/9 anonim válasza:
milyen értelemben autista?
máj. 25. 00:12
 3/9 anonim válasza:
Miért csak privátban írod le? Érdemes ide leírni, így senki sem fog üzenetet küldeni. A fölösleges üzenetváltásokat jó lenne elkerülni.
máj. 25. 14:47
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Azért nem írtam le a kérdésemben mert ha le írnám hogy mit szeretek csinálni stb, nem biztos hogy szimpatikus lennék vagy nem ismerkednenek velem, de már több kérdést nem fogom írni ki felesleges!
máj. 25. 15:28
 5/9 anonim válasza:
Ha üzenetben írod le és utána úgy nem írnak vissza neked, az mennyivel jobb?
máj. 25. 15:48
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Semmivel se nem jobb ha privátban írom le, volt már hogy elég gyakran nem válaszoltak rá vissza, de főleg ismerkedni akartak vagy simán beszélgetni, ozt legtöbbször 3 5 szólna tovább már nem volt, ezt már meg untam, úgy hogy soha többé nem írok ki semmilyen kérdést.
máj. 25. 16:15
 7/9 anonim válasza:
Szóval perverz vagy. Ennyi is elèg hogy ne írjak...
máj. 25. 19:05
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Nem vagyok perverz, ha egy lánynak nincs bizalmam akkor az olyan otthon van legtöbbször.
máj. 25. 19:08
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 Nekem nincs önbizalmam.
máj. 25. 19:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!