Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fürdésnél tusfürdőt szabad...

Fürdésnél tusfürdőt szabad kenni a hüvelyre? Meg szabad mosni tusfürdővel a hüvelyem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 23. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kívülről igen, belülről nem. Tehát ha csak a szeméremdombra kened, azzal nincs baj, de konkrétan a "ne kenj fel" semmit a hüvelyedbe. Intimszappant sem lehet "felkenni", csak körülötte, kívülről.
2019. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát tekintettel arra hogy a hüvelyed belül van, így nem hiszem hogy tusival fel kellene nyúlni és megmosni... Másképp igen hamar kell menni orvoshoz.
2019. júl. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem kéne. A tusfürdők és szappanok lúgos kémhatásúak, és ez nem tenne jót kívülről se hosszú távon a hüvelyed savas pH értékének sem. Én intim mosakodót használok fürdésnél, vagy ha nincs akkor alaposan átmosom vízzel. Viszont ahogy előttem írták, tényleg ne kenj föl magadnak semmit. Bocsi ha túl parásnak hangzott a válaszom, nagyon elővigyázatos vagyok.
2019. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!