Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkot fürdésnél, be szabad...

A makkot fürdésnél, be szabad (vagy kell) kenni tusfürdővel, vagy csak sima vízzel szabad tisztítani?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt az apámtól kellene, megkérdeznem, de sajnos nem vagyok vele olyan közvetlen kapcsolatban ebben a témában.
2016. jan. 18. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A tusfürdőt ne közvetlenül a makkra kend. Egyébként lehet tusfürdővel mosni, mert a tiszta víz nem biztos, hogy kellően leviszi a faggyúmirigyek által termelt zsíros anyagot. De talán jobb a péniszt szappannal mosni.
2016. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én a tusfürdős kezemmel hátrahúzom a bőrt párszor, így mosom meg, utána a zuhannyal, vízzel leöblítem.

Szerintem így ok, tiszta, és nem büdösödik, és a tusfürdő nem is irritálja.

Szerintem a tiszta víz nem biztos, hogy jól eltávolítja a bőr alatti váladékot.

2016. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A viz kevés!!! Nem olyan kényes dolog az. Nyugodtan azzal amivel egyéb testrészeidet mosod.
2016. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 19. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kádban fürdesz, akkor kiemelkedsz a vízből, hogy se a kezed, se a farkad ne legyen benne a vízben.

Tusfürdőt/szappant veszel a kezedre, és nedvesen összedörzsölve habot képezel a kezeden.

Ezzel a habbal dörzsöld át alaposan a visszahúzott fitymájú makkodat, a fitymádat a bőrredőket, a makk alját, peremét is. És persze az egész péniszedet a zacsidat is.

Majd bő vízzel le kell öblíteni, hogy szappan ne maradjon rajta.

2016. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. jan. 28. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!