Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Laparoszkópiás műtétet szeretn...

Laparoszkópiás műtétet szeretnék szülés után. Hogyan kell intézni és kivel kell megbeszélni? 31hkm

Figyelt kérdés
Nincs fogadott orvosom. Úgy olvastam, hogy szülés utàn 1-2 nappal el tudják végezni. Az érdekelne, hogy kivel és mikor kellene megbeszélnem, ha nincs fogadott orvosom? Valamint az is érdekelne, hogy kb. mennyibe kerül?

2019. júl. 24. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Kedves kérdező! Én csak egy pasi vagyok, és el sem tudom képzelni, hogy szülés után mit kell laporoszkópozni? Gondolom, az orvost az elvégzendő feladat szerint kellene kiválasztani. Szóba jöhet nőgyógyász, sebész, belgyógyász. Hú, most látom, hogy a kérdésed végén ott van, hogy "31hkm" No ez aztán a nem semmi. Ezt sem tudom micsoda. Felvilágosítanál?
2019. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értelmezem sterilizációra gondolsz.Remélem ahhoz azért nem kell fogadott orvos hogy egy szülészeten tanácsot adjon, és azt ingyen is megteszik. Szerintem kérdezd meg bármelyik nőgyógyásztól, vagy akár szülésznőtől.
2019. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves #1!

1."31hkm" = 31 hetes kismama

2.Szülés utàni elköttetés laparoszkópiás műtéttel.

2019. júl. 24. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs rá lehetőség.

Sterilizáció előtt van min 6 hónap várakozási idő, tehát már nem fér bele. Előbb kellett volna intézni,

2019. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#1# vagyok . Köszönöm. Ne siesd el a dolgot. Bármi történhet az életben..
2019. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!