Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hagynak természetes úton...

Hagynak természetes úton szülni, ha ikreket várok 37 felett és volt laparoszkópiás műtétem? Vagy császár?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 00:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Az orvosom szerint választhatok, de ő a császárt javasolja, mert ez túl sok rizikó egyszerre szerinte. Még nincs gyerekem, mire szülnék már betöltöm a 38at.
2015. márc. 27. 00:23
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez attol is fugg hogy jo poticioba fekszenek e
2015. márc. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem ha megbizol az orvosodban akkor hagyd rá a döntést. Illetve ha nagyon szeretnél természetes úton szülni akkor beszélgess vele erről. Majd elmondja hogy mennyire tartja kockázatosnak és miért azt ajánlja.
2015. márc. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a doki a császárt javasolja, én azt választanám. Én is ikreket várok, nekem azt mondta ha befordulnak szülhetek is, de én nyugodtabb lennék ha tudnám hogy császár lesz. Az első sima szülés volt, szerettem volna most is, de így hogy kettő...

29 hetes vagyok

2015. márc. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a műtéttől is függ. Laparból is van sokféle. Az enyém elég komoly volt, azt mondták ezután császárra készüljek egy gyereknél is.
2015. márc. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy közeledik a szülés ideje, ki fog derülni, hogy mi a biztonságosabb. Szerintem a korod nem számít, ha amúgy minden rendben van.


Nálunk fekvési rendellenesség volt az ikreknél, ezért már a 30. hét után mondta az orvos, hogy császár lesz, végül egyéb gondok miatt is az lett.

2015. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az orvosnak adok igazat, túl sok a rizikótényező. Idős (nem bántani akarlak, orvosi szempontból "idős") első szülő, ikrekkel, ráadásul műtét is volt (bár ez inkább akkor lényeges, ha méhen végzett műtét volt).
2015. márc. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mert nekem is rögtön császárt mondtak. Én negyven éves vagyok, és az első gyerekem is császárral született. Bár amikor őt vártam 37 éves voltam, és az orvos akkor azt mondta, hogy kizárólag a korom nem indokolja a császárt. (Végül a baba rossz szívhangja miatt lett sórgősségi császár). Kérdezz meg másik dokit is.
2015. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!