Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrtelenítő krém? Én csinálok...

Szőrtelenítő krém? Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

Mivel nyár van,és hát az alsóneműből ne kandikáljon ki semmi,mindig lebototválom magam.

Viszont ez nem tart sokáig,utána viszket,kipattogok,stb..


Vettem szőrtelenítő krémet,és nem egyszer próbálkoztam már a használatával.

Minden alkalommal követtem a használati utasítást,de egyszer sem sikerült.

A krémet fel kell kenni,és 3 percig várni vele.(Ha nem jön le,jön még 3 perc,de maximum 7 percig lehet a bőrön)

Én is így tettem. De amikor leszedem a krémet,a szőrszálak ugyan úgy megmaradnak. A szőrtelenítő krém elkezdi "kihúzni" őket.

Így a használat után nagyobb a szőrőm,mint előtte.

Másnak simán megy.

Én rontok valamit el?

(Hozzáteszem,lábon,hónalljon,bikinivonalon,sehol sem szedi ki igazán.)



2019. júl. 26. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor lekaparod azzal a kis műanyag spatulával, amit adnak hozz, jobban kell nyomni. Vagy, lehet hogy erősebb krém kell, nem a 3 perces és nem is sensitive. De intim részen nekem sose lett megfelelő (nem a hüvelynél, hanem feljebb se) egyszerűen túl erős a szőr szerintem.


Ajánlanám a gyantát de ha a borotva mellett maradsz, próbálj meg több szappanos átmosást előtte vagy valami fertőtlenítést és utána is, nem pattog úgy ki.

2019. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2019. júl. 26. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!