Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb inkontinencia...

Melyik a legjobb inkontinencia betét?

Figyelt kérdés

Szép napot!

Olyan inkontinencia betétet keresek, ami olyan hogy nem látszik akkor sem hogyha pl cicanadrág, vagy skinny nadrág van rajtam, és persze jó a nedvszívó képessége.


16/L



2019. júl. 27. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vizelet mennyiségtől fűgg a betét mérete de bármelyik betétet is válaszd, látható lesz cicanadrág alatt is.
2019. júl. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sokat kell felfognia a betétnek akkor jó az éjszakai is. Felfázáskor nekem is szokott csepegni és elég rá az éjszakai always.
2019. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ugye rendes farmernadrág alatt nem látszik?
2019. júl. 28. 11:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szoknyába szoktam lenni de sosincs baj. Mensikor is azt használok.
2019. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 28. 12:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam szűk nadrágba járni. Inkáb szoknyát veszek fel és abba nem lássák a betétét.
2019. júl. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De szoknyát nem lehet télen hordani :((
2019. júl. 30. 10:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor farmer van rajtam meg hosszú pulóver vagy kabát. És nem testhez simuló nadrág.
2019. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, sosem használtam még. Ha fel vagyok fázva, vagy ha picit több alkoholt iszom, nekem is elő szokott fordulni, viszont nekem is bőven jó rá az éjszakai. Mondjuk mensire is azt használom, így hát kézen fekvő. Arról nem is beszélve, h az inkontinencia betétek jóval drágábbak is, és csak bizonyos helyeken kapható eübetét meg van kb bármelyik kis boltban. Ugyanúgy felszívja a folyadékot, mindegy, h vér vagy pisi. Vannak olyan lányok, akik meg inkontinencia betétbe mensiznek, szóval tök mindegy szerintem.


Egyébként télen miért ne lehetne szoknyában lenni? Én kb csak szoknyát, ruhát hordok, alig van egy két nacim. Tehát télen is. Harisnya kell hozzá, jó vastag, akár kettő is egymás tetejére, szerintem még melegebb is, mint a nadrág. A betét meg tutira nem üt át rajta, míg egy passzosabb gatyán simán. Ráadásul szoknyában jobban is "levegőzik" odalent, mert a szoknya alá könnyebben bejut a levegő, mint naci alá. Legalábbis én jobban érzem magam szoknyában, ha betétet hordok, mint nadrágban. Mondjuk amúgy is, viszont néha muszáj nadrágot húzni, de semmiképp nem akkor, ha megvan, vagy ha a pisi miatt kell betét....


30/n

2019. aug. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!