Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég izzadós vagyok, főleg a...

Elég izzadós vagyok, főleg a hónaljamon, miket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró, mert 17 éves vagyok, és sok ruhát nem tudok felvenni mert a hónaljamnál mindig foltos lesz. Tudom hogy biztos az is benne van hogy most serfülök, és a hormonok, de akkor sem jó így. Utálom, mert ha boltba járok is nem vehetek meg bármit, mert aztán nem fogom tudni felvenni. Kérlek akinek van valami tapasztalata azt írja le❤️ Köszönöm

2019. júl. 30. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén mit vársz? Azt hogy soha nem fogsz izzadni? Nincs olyan szer ami megakadályozza az izzadást. Izzadni kell mert hozzá tartozik a szervezethez. Ez van. Senkit nem fog érdekelni hogy foltos a felsőd mert tudod mindenkinek foltos. Tudják hogy meleg van és gondolom használsz dezodort így büdös sem vagy. Ez van fogadd el hogy a szervezet nem úgy működik ahogy azt te akarod. Izzadni fogsz akár tetszik akár nem. Vannak különböző szerek amik esetleg csökkentik de akkor sem szűnik meg.
2019. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos semmi.. rajtam tenyérnyi izzadás folt van a hónaljamon télen-nyáron, de mindenhol izzadok: tenyerem, talpam, hátam, fejem stb. Olyan felsőket válassz, amin nem látszik annyira. Én bővebb felsőket hordok, vagy feketét-fehéret, kis mintásaz vagy pántos felsőt(feketét). Ezeken annyira nem látszik. De szürke, piros, zöld, kék színű felsőkről csak álmodok. :( mert nem csak kicsit látszik meg az izzadság.

Vannak botox kezelések, de én nem merném megcsinálni, lehet többet ártana, mint használna.

2019. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Gyógyszertárban lehet kapni a sol. antisudoricát. Ez izzadás gátló folyadék. Teljesen nem szünteti meg, de csökkenti, és így valamivel elviselhetőbb lesz.

Valószínű, hogy a hormonok okozzák, na meg a hőség, hogy hűtse a testet.

Plusz, nézz körül ezek között a linkek között:


[link]


Remélem valamelyik beválik, illetve segíteni fog.

2019. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1#

Gondoltam hogy nincs olyan “csodaszer” ami megszüntetni, nem is akarom mert tudom hogy az élet rèsze. Csak gondoltam, hogy valaki aki hasonló gondokkal küzd az tud segíteni, és kicsit enyhíteni a dolgon.

De azért köszönöm a véleményed.

2019. júl. 30. 16:08
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ne akard megszűntetni, természetes folyamat. Funkciója van, ha meggátlod, visszaüt majd valahogy.

Ajánlom az egyszerű hintőport (gyógyszertárban olcsó), felszívja az izzadtságot.

2019. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél a boltban szódabikarbónát.

Fürdés után, kend be magad vele.


Vizes kézzel belenyúlt a zacskóba, és szét dorgolod a honod alján.


Jobb mint a gyógyszertári .

2019. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Mindet ki fogom próbálni!❤️
2019. aug. 7. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!