Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 30 éves nő vagyok. Milyen...

30 éves nő vagyok. Milyen ránctalaníto krémet ajánlanatok?

Figyelt kérdés
Nem találtam eddig semmi jót. Az Avonbol rendszeresen rendelek ezt azt, de ott meg végképp nem találtam eddig semmit, ami szimpi lett volna. Viszont a szarkalabak kezdenek megjelenni a szemem körül. Kinek mi vált be ennyi idősen? Köszi előre is!

#Avon #Garnier #L'Oréal #szarkaláb #Ránctalaníto krém
2018. nov. 22. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani neked a Loreal és a Vichy termékeit. Szemkörnyékápolót mindenképp vegyél + éjszaki és nappali krémet. Kerüld a szolit és a napfényt. Igyál sok folyadékot. Egyébként még egy arcvasalás kezelést is igénybe vehetsz egy szépségszalonban, én is voltam és nagyon bevált. Extrémebb esetben a dermaroller vagy a kémiai hámlasztás nagyon jó a foltokra és a ráncokra. :)


32/N

2018. nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 😊!
2018. nov. 23. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
La Prairie anti-aging termékcsalád. Meglátod csodát fog tenni az arcoddal.
2018. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szőlőmagolaj

Sokkal olcsóbb mint a krémek ráadásul vitaminokban gazdag így egyszerre tünteti el a ráncokat és táplálja a bőrt.

A Biogold márkától érdemes venni olcsóbb mint az Aromax ráadásul hazánkban készítik.

2019. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!