Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Átlátszó inkább vizes folyás...

Átlátszó inkább vizes folyás minek a jele?

Figyelt kérdés
Sziasztok volt derek fàjdalom ami hasamba sugarzott enyhe fajdalom de az mar elmult es most mensi előtt vizes fojasom van nagyon párommal 5hete nem volt közösülés 12.en volt mensi de juniusba viszont fél napos mensi volt nem értem mi lehet a gond??????
2019. júl. 31. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

A folyás

"Y"- osan folyik



Önmagában semmit nem jelent...


( nekem szülés előtt volt ilyen csak)



Tesztet miért nem csinálsz?


Miért ez a kategória?? ( vetélés, miss.ab,)


Menj orvoshoz!

2019. júl. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vizes folyás nálam menzesz előtt van.
2019. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert a mult héten volt rozsaszines veres fojasom volt ket napig ès e héten derek fajdalom mintha meg jönne érzès :(
2019. júl. 31. 12:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. júl. 31. 12:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Mai napig sem jött vérzés derék fájdalom elmúlt aug 9.en volt útrahang semit nem látnak csak 6mm foll ezek vanak írva a papirra juliasba csináltam tesztet negatív lett házi orvosi beutalot kértem vérvételre. Már egy pár napja mintha pici labda lüktetes érzés de nem fáj a bal oldal hasam alján szerintetek csináljak még egy tesztet?
2019. aug. 23. 12:08
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap ismét teszteltem és nagyon halvány pozitív vagy csak száradási csík 😪😪😪még mindig nem jött mensi :(
2019. aug. 25. 21:33
 7/7 A kérdező kommentje:
5.én jott mensi de nem az igazi :(, a vér vétel szerint rendbe vagyok pecsételés vérzéseim vannak már nagyon unom ösze visza küldenek vettem kettő tesztet és negatív lett ma viszont a bal oldali has lüktetest érzem lehet idegi alapon van gond most visza küldenek nőgyogyra :(((
2019. szept. 12. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!