Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átlátszó csepp a mellbimbón?

Átlátszó csepp a mellbimbón?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam a mellszívót amit vettem, hogy mégis milyen érzés, mennyire szív. Épp csak szívtam rajta és amikor levettem egy csepp volt a mellbimbómon. De ilyen víz szerű átlátszó.
2019. júl. 16. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért, milyen legyen? Ez a hormonoktól van, teljesen természetes, hogy van, ha terhes vagy.
2019. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem szabad használni terhesen a mellszívót!!! Méhösszehúzódsát okoz!

Amúgy is mit akarsz rajta szívni? Tök más most a melled mint szülés után lesz, jelenleg tök mindegy "milyen érzés" a szívása...

2019. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Ne használd, mert vetélést okozhat. És felesleges is, nem attól lesz tejed, hogy már most trenírozod. Szóval ne kíváncsiskodj.
2019. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Szerinted úgy mégis mi jönne a melledből, mikor terhes vagy?

Amúgy meg ilyennel ne játssz, méhösszehúzódásokat okozhat. Nekem ezt ajánlotta az orvosom szülésindítási praktikaként. Még az aznap éjjel mentünk szülni. Persze lehet, hogy magától indult, de én nem kísérleteznék vele

2019. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne használd a mellszívót tényleg! Az átlátszó előtej, kolosztrum, a "normál" anyatej kezdeménye. Még szülés után pár napig is ilyen átlátszó lesz (a baba akkor még ezzel is jóllakik), ha belövell a tej szülés után pár nappal, akkor lesz majd fehér.
2019. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!