Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Darabos, sárgás folyás de...

Darabos, sárgás folyás de minden lelt negatív. Ötletek?

Figyelt kérdés
3 hónapja állandósult darabos, sárgás folyásom van, ami nem éget, nem csíp, nem viszket. Orvosnál kezdtem, minden STD szűrésen túl vagyok, kiterjesztett tenyésztésen is, sehol semmit nem találtak. Ép hüvelyflóra stb. Sehol egy baktérium vagy gomba. Úgyhogy a többedik orvos is csak széttárja a kezét, hogy ez van. De én nem akarom elfogadni, hisz ez nem normális és nem is volt mindig. Volt már valakinek ilyen problémája? Ötletek? Akár orvost illetően is (Bp). Már nagyon elvagyok keseredve...

2019. júl. 31. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van szexuális partner, vizsgáltassa ki magát ő is.
2019. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen jellegű a folyasom. Nekem azt mondta az orvosom ha nincs semmi egyéb panasz nem csip, eg, szur, viszket akkor nincs semmi bajom. Ilyen tipus vagyok
2019. aug. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamilyen hormonális változás okozza, nem fertőzés.
2019. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!