Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja késik és a nap folyamá...

3 napja késik és a nap folyamán ilyen fehér darabos folyásom volt? Mitől? Hogyan kezelhetem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Na ez átalakult sárga darabossá nem büdös csak kellemetlen csináltam egy tesztet a késés miatt és negativ lett . Strandon voltam valami fertőzésre gyanakszom . A nőgyógyászom szabadságon van és csak jövőhéten rendel addig itthoni módszert tudna valaki ajánlani vagy akinek volt már ilyen problémája ?

#teszt #folyás #sárga darabos
2019. jún. 21. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán késik. Nekem is szokott darabos fehér folyásom lenni szerintem ez gyakori. Viszont ha továbbra is késik akkor menny el a nőgyógyászhoz.
2019. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Minden esetben orvos lessz biztosra megyek csak ilyenkor bajba vagyunk ugye mert nincs itt a orvosom . Remélem hogy csak késés fiatal vagyok én hogy bármi más állma a háttérben .
2019. jún. 21. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!