Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudhatom hüvelygombánál?

Honnan tudhatom hüvelygombánál?

Figyelt kérdés

Túl vagyok a kapszulán, használom a krémet napi háromszor. Amint bekentem, nem viszketett, meg egyébként se nagyon, mert mindig volt ott valamennyi krém. Rajta van a leíráson, hogy a tünetek elmúlta után is még 1-2 hétig használni kell a krémet. Na most, ha a krém miatt nem viszket, honnan tudhatom hogy fennállnak-e még a tünetek? Nem igazán merek kihagyni egy alkalmat sem a krémmel, nehogy újrakezdődjön az egész. Nagyon buta kérdésnek tűnik, tudom, de muszáj kikérnem valaki véleményét, aki már átélt ilyet.

Előre is köszike :)



2019. aug. 1. 09:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha mar nem erzel semmit a kremezeskor Sem, akkor abbahagyhatod. Ha van parod, neki is legalabb 3 napig kenegetnie kell!
2019. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!