Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő, mire megjön egy...

Mennyi idő, mire megjön egy szövettani eredmény?

Figyelt kérdés

2016. nov. 19. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kórházfüggő és az aktuális leterheltségtől is függ.

Nekem kétszer volt küretem, elsőnél másfél hét után telefonálhattam az eredményért, másodiknál két hét után kellett hívnom, mindkétszer készen volt pár nappal előtte már. Barátnőmnek az első műtétje ugyanakkor volt műtétje, neki azt mondta a doki, hogy 4 hét múlva telefonáljon, akkor lesz eredmény. Két hét után telefonált, mert gondolta az övé is meglesz. Az orvosa meg sem nézte, jól lehordta, mert biztos nincs még kész, telefonáljon 2 hét múlva. Akkor újra jelentkezett, aztán kiderült, hogy neki is készen volt már több mint 2 hete... Ha akkor megnézte volna, amikor először telefonált, akkor megspórolt volna két hét idegeskedést neki.

2016. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatodat!

Aki tud még segíteni, azt is megköszönném!

2016. nov. 19. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két hét volt
2016. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is! Akkor általában 2 hét múlva azért megjön mindenkinek?
2016. nov. 20. 09:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hét volt, de volt akinek 2 hét alatt megvolt. Attól függ, hogy sürgős besorolása volt-e, illetve milyen a terheltsége a vizsgáló orvosnak, esetleg konzultál-e másik orvossal a lelet elkészítése előtt.
2016. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm!
2016. nov. 20. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!