Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múlt el a gyulladás?

Nem múlt el a gyulladás?

Figyelt kérdés
Április 16-án voltam cytológiai vizsgálaton a következő héten megjött az eredmény,hogy nagyfokú gyulladás miatt menjek vissza.Vissza is mentem májusba mert csak abba a hónapba tudtak időpontot adni.Másik doki fogadott elmondtam mi a problémám ő adott egy reklámpapírt amin a vitagyn c nevű gyógyszer volt,azt mondta váltsam ki használjam el és két menstruáció között ismét menjek vissza.Ezt megtettem ismét csináltak cytológiai vizsgálatot aminek az eredménye még mindig nem érkezett meg és ma észrevettem,hogy van egy kis vérzés,ami nem menstruáció mert 16-18-a között kell megjönnie.Mitől lehet ez nem múlt el a gyulladás?Tudom,hogy nem vagytok nőgyógyászok csak azért írtam ki a kérdést hátha volt valaki hasonló helyzetben
2010. júl. 12. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azonnal kerestem volna egy másik nőgyógyászt, akár pénzért. Ez nem vicces.
2010. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hát biztos,hogy nem vicces most már nagyon kezdek félni,hogy valami komoly bajom van:S
2010. júl. 12. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 10 éve szenvedtem hasonló tünetektől és minden nőgyógyász azt mondta, hogy ilyen-meg olyan gyulladásom van, az összes létező antibiotikumot beszedtem, de mindig visszajött és kb. 2 éve nekem is ilyen apró vérzéseim voltam a két menzesz közt, pedig gyógyszert szedek.

+pattanás, meg alhasi erős fájdalom

A 6. nőgyógyászom vette észre ultrahangon, hogy policisztás petefészkem van, vagyis tele van pici tüszőkkel a petefészkem, de azt mondta ne foglalkozzak vele.Ezt a problémát pedig a pajzsmirigy alulműködése okozza, szóval mehettem endokrinológushoz is..

Neked lehet, hogy a gyulladás miatt van, vagy ha neked is hasonló jelleggel nem múlnak a panaszaid, keress másik nőgyógyászt, mert úgy jársz, mint én.

2010. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Alhasi fájdalmaim nekem is szoktak lenni néha de nem vészes inkább folyásom van ami elég kellemetlen.Megjött a papír is,hogy ismét menjek vissza gyulladás miatt hát kíváncsi leszek,hogy ezúttal mit fog mondani a doki.De nagyon remélem,hogy későbbiekben a gyerek vállalásnál ez nem okoz problémát
2010. júl. 14. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!