Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet fehér tejszeru...

Mitől lehet fehér tejszeru (nem darabos) nem is annyira szagos folyas?

Figyelt kérdés
Elkaptam 1 hónapja fertőzést, azota az ki, lett kezelve, viszont az utolso betadin kup használata utan, most jon ez.. Megint elkaphattam valamit?

2019. aug. 2. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy felborult a hüvelyflóra. Használj valamit, ami helyreállítja. Én a multigyn actigelre esküszöm, de ott a vitagyn c, a lactofeel stb.
2019. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hónapok óta ilyen egy fertőzés kikezelés óta. Próbáltam már többször hüvelyflóravisszaállítót, de nem lett változás, így maradt a minden napi tisztasági betét.
2019. aug. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oh en nem akarok ugy járni, nem bírnám elviselni.. De remelem akkor hogy nem kaptam el újra semmit, megpróbálom majd jövőhéten a hüvely florajat vissza állítani remelem sikerülni fog mert ez így eleg zavaró de mondjuk nem annyira mint a fertőzés volt..
2019. aug. 3. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nőgyógyászhoz. Nehogy szövődmény legyen ebből. :) Én is megyek a jövő héten. Gyógyulj meg!
2019. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!