Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi késleltetheti, tolhatja el...

Mi késleltetheti, tolhatja el a menstruációt?

Figyelt kérdés
Veled volt már olyan, hogy később jött meg, mint kellett volna és ha igen, mi volt az ok?

2019. aug. 4. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Életemben háromszor volt ilyen - az ok minden esetben terhesség volt.
2019. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, de soha nem azért mert én akartam így. Amikor sportoltam akkor azért, túl alacsony volt a testsúlyom, illetve azért mert nőgyógyászati bajaim voltak (PCOS)
2019. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy problémám volt, 35-42 napos ciklusaim voltak.
2019. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Ha ilyenre gondolsz, elvileg a C-vitamin el tudja picit tolni.

Nagyon pedig stressz, antibiotikum, hormonális problémák, terhesség...

2019. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!


Bármi érdekel, hogy mi tolhatja el. Késett jó pár napot és nem jöttem rá arra, hogy mitől.

Először valami ásványi anyagra tippeltem, mert szedtem néha, de utána arra kezdtem gyanakodni, hogy ciszta vagy más betegség...

És persze a várandósság is szóba jött, vettünk tesztet, de aznap már éreztem, hogy lehet, hogy meg fog jönni és úgy is volt.


Szóval már megjött, de azért kíváncsi vagyok, hogy mi okozhatta a csúszást, illetve azt, hogy másoknak mik a tapasztalatai a saját esetükre vonatkozóan.

2019. aug. 5. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!