Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szüzesség elvesztése késlelt...

A szüzesség elvesztése késleltetheti a menstruációt?

Figyelt kérdés
Azóta voltam már beteg, de most jó ideje késik.
2015. okt. 18. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudja késleltetni, csak akkor ha teherbe estél.
2015. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Hát attól hogy az egyes erről nem tud, attól ez még nagyon gyakori jelenség. Sőt szinte minden lánytól ezt hallottam hogy amikor elvesztette utána késett. Az én barátnőmnek is amikor én vettem el neki :) Pedig máskor sosem késett neki szóval nem lehet véletlen. És nem vagy terhes, hacsak nem védekeztetek. Szóval minden rendben van és ez normális, szokásos jelenség.
2015. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Urban legend, kettes!

Max. közvetetten van hatással rá, ha a kislány annyira ráparázik az aktusra. A stressztől ugyanis késhet.

2015. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen kedves 2-es, én is hallottam már ilyenről butább lányoktól, de attól még egy baromság. Gondolj már bele, a szex mégis hogyan befolyásolná a női nemi ciklust? Nézd át a biosz könyvet, nem fog ártani.

Esetleg attól késhet, hogy még be sincs állva a ciklusod. Nagyjából az első menzesz után 2 évig normális ha össze-vissza jön meg.

2015. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon félek, hogy miért nem jön meg. Védekeztünk, azóta voltam beteg, és utóbb mint kiderult a barátom nem is ment el. Így tudom, hogy nincs nagy lehetőség, de amilyen tüneteket olvastam a terhességgel kapcsolatban, azok közül sok nálam is meg van
2015. okt. 18. 18:44
 6/11 anonim ***** válasza:

A terhességnek ilyenkor még nincs semmilyen tünete, csak később alakulnak ki. Viszont a tünetek nagy része megegyezik a menstruáció előtti tünetekkel, lehet, hogy azt érzed. Tesztet bárhol tudsz venni pár száz forintért. Néhány nap késés bárkivel előfordul.

Attól még kerülhetett sperma a hüvelyedbe, mert nem ment el a barátod, kivéve ha használtatok óvszert.

2015. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, használtunk óvszert
2015. okt. 18. 19:04
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

A hormonokba bezavar, első sz@rul tudja. Késhet, sőt a legtöbb lánynak késik is, vagy hamarabb jön meg. Nekem 2 héttel hamarabb jött meg, másnak késett. Normális. Ha végig gumit használtatok, akkor nincs gond. Plusz ha beteg vagy, akár egy mensi ki is maradhat.

19L

2015. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 1-es vagyok. Kifejtenéd nekem bővebben, hogy mégis milyen hormonokba tud bezavarni az, ha valamit beraknak a hüvelyedbe? Csak a pénisztől áll be ez a "hormonzavar", vagy egyéb tárgyaktól is? Nagyon kíváncsi lennék.
2015. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy endokrinológust :) anya egészségügyben dolgozik, és ő is mondta, hogy normális.
2015. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!