Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló a 7 napos...

Fogamzásgátló a 7 napos kihagyás nélkül?

Figyelt kérdés
Múlt hét kedden szedtem be az utolsó szem fogamzásgátló tablettát, és következett volna a 7 nap gyógyszermentes időszak. Mivel nyaralni voltam,nem hagytam 7napos szüntetet,hanem szerdán folytattam a következő levél szedését.Hétvégére mértéktelen éhséget éreztem, szombat-vasárnap óránként ettem, levetől elkezdve-főzelékig mindent! Óránként megéheztem. Ilyen érzésem még soha nem volt, soha nem hagytam ki a 7 napos szünetet. Kérdésem az lenne, hogy mivel nem hagytam ki azt a 7 napot, hanem tovább szedtem a gyógyszert,lehet e összefüggésben azzal, hogy ennyire rámtört az éhségérzés? Ma már valamivel jobb,de azért durva volt,hogy annyit ettem a 2 nap alatt,mint máskor egy hét alatt (!) :S Válaszokat köszönöm!
2010. júl. 12. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi összefüggés van a nyaralásod és a gyógyszerszedés között? Az éhséged nem hiszem hogy ettől lenne, de a fogamzásgátló hormon készitmény, nem árt ha pontosan szeded, mert a ciklusodat megkeverheti.
2010. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudod nyaralás alatt, főleg ha vízben is vagy, gyorsabban égeted a kalóriákat, így hamarabb és jobban is megéhezel+ a környezetváltozás is rásegít.

Nem a tablettától van.

2010. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó pofák vagytok köszi. Rosszul tettem fel a kérdést: a gondom az, hogy mivel nem volt szünet, igy nem volt menzesz, lehet a hormonok kicsit megváltoztak? Az összefüggés a gyógyszer és a nyaralás között az, hogy élvezni szerettem volna a strandot, bulikat stb havi baj nélkül. Már hétvégén itthon voltam, nem hinném, hogy hazaértem és hirtelen éhes lettem. A hormonokra gondoltam,hogy nem volt 7napos szünet,ezért valami megváltozott.De ha nem hát nem. Köszi :)
2010. júl. 12. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nincs köze a tablettának a kajához.
2010. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. júl. 12. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!