Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek lehetnek endometriózis...

Ezek lehetnek endometriózis tünetei?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Pár hónapja egyre nehezebben viselem el a menzesz alatti időszakot, nagyon görcsölök már előtte 2-3nappal is, mensi alatt és középidőben. A görcsölés mellett késszúrás szerű fajdalmaim vannak székelésnél és van amikor spontán is. Nagyon sokat puffadok, hónapok óta csíp a vizeletem (vesekő, homok nincs, vizeletben baktérium nincs). Ami még tünet kb minden napos enyhe petefészek fajdalom,mikor melyik.

Nagyon sok orvosnál jártam már és senki nem vesz komolyan, sokszor olyan erősek a fajdalmaim, hogy sürgősségire kell mennem. Hétfőn megyek egy újabb orvoshozs, szerintetek elmondhatom az orvosnak, hogy mire gyanakszom? Kérhetem a laparoszkópiát? Nem akarok tovább szenvedni és 2,3 éven belül szeretnék babát is.

(ui: párommal több mint egy éve mindenféle védekezés nélkül vagyunk együtt természetesen eredménytelenül)

21/L


2019. aug. 7. 17:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy mindkét petefészkem polycisztás
2019. aug. 7. 17:18
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mellé még nekem iszonyat erôs derékfájás. Injekció kurával múlt a fájdalom. Lapar műtét utàn 2 hónap múlva újra!!! Most 6 db-om van :(
2019. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!