Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapja nem jött meg de nem...

2 hónapja nem jött meg de nem vagyok terhes mi lehet akkor?

Figyelt kérdés

Elvesztettem a szüzességem pár hónappal ezelőtt a legelső barátommal de nem működött köztünk és 2x voltunk együtt de nem nagyon ment és nem volt orgazmusom sem és szakított velem..

Utána rá fel évre lett egy barátom a jelenlegi május közepén jött meg utoljára és egyből utána elkezdtem vele szexuális eletet élni és vele se sikerült egyszer sem az orgazmus pedig már egy jó ideje együtt vagyunk.. Ritkán találkozunk mert külföldön dolgozik de ha itthon van mindig együtt vagyunk és napi 2-3szex nála mindig meg kell hogy legyen és mostmár ez nekem nagyon kellemetlen és szerintem szakítani fogok vele mert nem működik már és nekem ez sok..

Május közepén menstrualtam utoljára de június közepén volt egy vérzésem 1 este azóta semmi de pl nem tudom mennyire ide való de a szekletem pl Veres volt legalább 3-4x azóta

Sokszor érzem hogy melegem van, néha gyengeség

Csináltam terhességi tesztet de negatív lett

Szerinte azért nem jön meg mert előtte 2x szexeltem csak és utána vele egyből minden nap és az elején nagyon szűk voltam de most is

Meg egyatalan nem mentem meg el egyszer se..

tudom az egész nagyon zavaros meg rossz de nemtudom mit csináljak ebben a helyzetben

Meg vele mindig óvszer nélkül voltam és mondta hogy előző barátnőjenel is így volt és soha nem lett terhes a lány meg én se mert kontrollalja

Nem örültem neki hogy nem használ de valahogy így alakult

Most megint nem vagyunk együtt.. meg sokszor vagyok ilyen depis meg van hogy tuleszem magam

Mit javasolnátok erre?:(



2019. aug. 7. 21:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
A megszakítás nem védekezés.....
2019. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne újra tesztelni, nem tudom, mikor teszteltél.

A védekezés nélküli, megszakításos módszer NEM védekezés, akármekkora önkontrollja van, jól átvert, mert simán lehetsz terhes.

Ha nem vagy az, akkor irány a nődoki kideríteni, mi a baj.

2019. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tudom teljesen igaz de csak így “tudott “ mert az óvszer lehetvasztja vagy mi

Meg ezen is nagyon gondolkodom hogy milyen nőgyógyászhoz menjek mert nálunk a helyi borzasztó meg a környeken fixen nem mehetek mert anyukám ott dolgozik

Egyébként 18 éves vagyok

Gondolkodtam magán-on vagy magan rendelésre menni

Mit gondoltok erről?

2019. aug. 7. 21:52
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehervasztja a nagy fenéket, csak túl kényelmes volt az úriember! Ha egy férfi szeret, akkor érted és magáért is gumit húz, ha meg allergiás rá, akkor szerez poliuretánból készültet, vagy megbeszéli veled, hogy szedj fogamzásgátlót. A megszakítás NEM megbízható, a férfiak 90%-ának nem olyan jó az onkontrollja, mint ahogy beállítja! Ráadásul az elovaladekban is lehetnek életképes spermiumok, főleg, ha előtte már elment!


Tesztelj még egyszer és menj nőgyógyászhoz! A pasid pedig dobd, ha még nem tetted meg!

2019. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a szextől a nők töredékének van csak orgazmusa. Azt ugyan várhatjátok, hogy majd a reszeléstől elmész... Egyébként simán lehetsz terhes. 18 éves létedre borzasztó, mennyire fogalmad nincs a szexualitásról és a helyes védekezésről. Használd az internetet, ha már előtted van.
2019. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen.. ez mint igaz..

Őszintén szerintem sincs fogalmam róla 🤷🏻‍♀️

Első barátom semmit nem tanított meg a mostani se

2019. aug. 8. 08:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

El is kaphattal volna barmit az új baratodtol.

Nem az elozo barátodnak kellett volna megtanítani teged hanem megfelelo idoben a szuleidnek felvilagositani.

2019. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tudom ez is igaz

De anyukám erről soha semmit nem mondott csak annyit hogy a férjemmel kell és szó szerint így is kezdtem meg az első és a második kapcsolatomat de mind a kettő elmagyarázta hogy ez nem így megy és a szexuális kapcsolat is kell és nélküle nem megy

Anyukám most is azt gondolja hogy szuz vagyok.. hat nemtudom

2019. aug. 8. 09:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez a szülők hibája.

Beszélj errol olyannal akiben megbízol vagy nézz videokat a neten ilyen témában.

2019. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Neten olvass utána...
2019. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!