Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A teszt negatív lett, de...

A teszt negatív lett, de több, mint egy hónapja késik. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mint fent már leírtam, késik már elég rég óta a menstruációm. A tesztet pár napja csináltam, tehát akkor már egy hónapja nem jött meg, de negatív lett. (rendesen működött, az egyik csík megjelent)

A barátommal minden egyes alkalommal védekezünk, soha nem voltunk együtt védekezés nélkül.

Sokat kell mosdóba mennem mostanában, de szerintem felfáztam, mert voltam már felfázva párszor, és ugyan ilyen volt akkor is.

Ja, és volt már ilyen néhányszor nekem, hogy egy-egy ciklusom kimaradt, (tehát 2hónapig nem volt meg), viszont mostmár több, mint 2 hónapja nem volt vérzésem.

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ezek ellenére, hogy mindig védekezünk (MINDIG), lehetséges-e, hogy mégis terhes lettem?


Köszi ha elolvastad, és még nagyobb köszi, ha válaszolsz is valami témához illőt.

További szép napszakot! :))



2018. jan. 10. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi gond.

Mivel a kategóriát sem találod, nyilván a párod is rossz helyre dugta.

Ha beteg vagy => ORVOS.

2018. jan. 11. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Abíság válasza:

Szia!

Szerintem az a legfontosabb,hogy orvoshoz menj. Az a biztos!

2018. jan. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor két hónapig nem volt meg, mit csináltál? Miért nem mentél nőgyógyászhoz?

És most, hogy újra megtörténik, csak tesztelgetsz, eszedbe sem jut, hogy terhességnél nagyobb bajod is lehet?

Szexelni már elég felnőtt vagy, de nőgyógyászhoz menni már nem?

Indulás!!!

2018. jan. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!