Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek állt még be a menstruáci...

Kinek állt még be a menstruációja 21 nap helyett 31re?

Figyelt kérdés
Sokáig fogamzásgátlót szedtem, majd abbahagytam és fél évig meg sem jött, utána pedig szépen beállt erre a 31 napra. Én eddig az olvasott infók alapján azt gondoltam, hogy ez is teljesen rendben van, illetve az orvosom is egyetértett, majd az idei rákszűrésen helyettes orvos volt akinek ezt szintén elmondtam, és elküldött endokrinológiára meg terheléses vércukormérésre, mert szerinte ez nem normálisan, és biztosan cukros vagyok. Nekem ezenkívül semmi panaszom, heti 5x sportolok, 80% ban diétásan eszem, és nem szivesen szenvednék végig egy terheléses 2 órás vérvételt. Holnap megyek általános nagylaborra, ha nagy gond ott is látszódni fog ennek az ,, előjele" ? Van még valaki aki 31 napra menstruál és semmi gondja?

2019. aug. 8. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A 31 napos ciklus teljesen normális.
2019. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 35-45 napos volt. Endokrológushoz mentem, kiderült, a pajzsmirigyem alulműködik. Szerintem ne hagyd annyiban te sem. A sima nagylabor csak külön szakorvos (pl nőgyógyász, endokrológus) kérésére néz hormonokat is, addig marad az alap vizsgálat.
2019. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!