Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció helyett barnázás...

Menstruáció helyett barnázás mitől lehet? Terhesség? Egy hete késik.

Figyelt kérdés
július 12-én. kellett volna hogy megjöjjön,de még mindig semmi. tegnap 18-án reggel az első pisiből csináltam terhességi tesztet de egyértelműen negatív. délután ilyen barnás valami jött de az is csak pisiléskor. Azt hittem meg fog jönni, de még most is csak ez a barnázás és az se mindig. mitől lehet?
2019. júl. 19. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma.
2019. júl. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Evelin50 válasza:
Szia szerintem hormonális problémad van ahogy nekem is szokott ilyen lenni de következő honapban ujra meg fog jonni rendesen. Tudod ezt befojasolja sok minden talan steresz vagy megfaztal esetleg stb... De nincs semmi gond nyugi ha teszt negativ volt akkor nem vagy terhes de a nyugalom kedvéért ismételd meg a tesztet
2019. júl. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, azóta tegnap végre megoldódott a dolog.
2019. júl. 20. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!