Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menses előtti vérzés?

Menses előtti vérzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mindig is rendszertelen mensesem volt. Gyereket szeretnénk. 2 hónapig szedtem barátcserjét ( úgy érzem helyreállította a mensest), már amikor elkezdtem szedni, abban a hónapban a nemvárt előtt 1 héttel pecsételtem. ( azt hittem baba miatt, mivel ilyen még nem volt előtte soha). Aztán a kövi hónapban is pecsételtem, de legalább pontosan (pár nap csúszással) megjött. Ebben a hónapban még nem volt pecsételés, még 5 nap van a nemvártig. Ég a gyomrom mint állat, mellem is fáj, székrekedésem is van és mindentől felpuffadok mint egy lufi. Volt valakivel hasonló helyzet és babás is lett? Tudom a teszt, meg a türelem, csak kíváncsi vagyok hátha valaki....:) Köszi előre!

2019. aug. 9. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orvosod mit mondott sz állandó pecsételésre?
2019. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyogyszer abbahagyas ota van ez, illetve anyukamnak is egesz eleteben ilyen volt, megis van 3 gyereke, cserebe 38eves mar klimaxolt , de meg klimax kozben azert becsuszott egy gyerkoc . :) A dokim szerint, ez a gyogyszer miatt van, akkor lenne baj, ha utana nem jonne meg rendesen.
2019. aug. 9. 13:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Majd egy ev probalkozas utan, menjek el vizsgalatokra, addig adjak idot magamnak.
2019. aug. 9. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!