Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha a második...

Az normális ha a második menstruációm 8 napig tart?

Figyelt kérdés
Az első májusban volt, az 5 napig tartott. Augusztus 2-án jött meg másodszor, és az 1. napon nagyon erős volt, szóval óránként cseréltem, aztán a 2.-tól 5. napig 3-4 óránként cseréltem betétet. Azóta 5-6 óránként cseréltem, azonban ma már csak tisztasági, mivel csak egy kevés barna színű jön. Normális, hogy barna színű? Hány napig tart még? Ugye nincs semmilyen fertőzésem? O_o

2019. aug. 9. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elején mindig eléggé rendszertelen a legtobb lánynak.a barna általában akkor van amikor kezd elállni a vérzés.
2019. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs semmi problémád, nekem is van mikor 5. nap már semmi nem jön, van amikor 8.nap is kell még betét. És igen , az elején még rendszertelen , de nyugi . :) 16/L
2019. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huh köszi :) megnyugtattatok. És mi van ha még 2 napig nem áll el? :/
2019. aug. 9. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az van, hogy még két napig barnázgatsz. Mindenkinek ilyen, a vége felé átvált barnára, azután pedig elmúlik teljesen. Ne aggódj, ez a te korodban még normális, hogy nem rendszeresen jön meg.
2019. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!