Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyűrűt használok, és...

Hüvelygyűrűt használok, és nem áll el a menstruációm. Ez lehet még normális?

Figyelt kérdés
Az első gyűrűm van most fent, előtte más hormonális fogamzásgátlókat nem használtam, csak óvszert. Az menzeszem első napján tettem fel, ez volt 12 napja, és továbbra is barnás folyásom van. Az első pár napban rendesen véreztem, "szokásosan", viszont most olyan, mint a rendes menstruációm utolsó napja. Csakhogy kb 6 napja tart. Nem erős, csak tisztasági betétet kell használnom, de azért zavar. Kell kezdeni vele valamit, vagy ez normális?

2019. jún. 30. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
miért jó a hüvelygyűrű? kezdjük ott
2019. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én használtam anno hüvelygyűrűt: hasonló, mint a fogi, csak praktikusabb(nem kell napi szinten bevenni, feledékenyebbeknek is jó megoldás) s nem érinti a hatását se hányás, se egy esetleges hasmenés. Ugye tabinál ilyen eetekben szoktak jönni a fogi mellett lettem terhes dumák :D kis hormontartalmú, biztonságos, nem csúszik ki, rendezi a menstruációs panaszokat. Pecsételő azért van, mert beáll a hormonszint, ami kis idő, utána minden szupi vele :) egy hátránya lehet, ha a pertnert zavarja..
2019. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!