Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A 18.15 umol/L lett adehidroep...

A 18.15 umol/L lett adehidroepiandroszteron-szulfát (DHEA- S) értékem. Mennyire számít ez magasnak?

Figyelt kérdés

Ez nagyon magasnak számít? A többi hormonnál nem volt eltérés.Egy kicsit kétségbe vagyok esve.Ez lehet mellékvese daganat? Vagy ott több az eltérés? Vagy talán policisztás ovárium ? szindrómában.Azt olvastam hogy ott a meddőség kockázata is fent áll. Nagyon meg vagyok ijedve. Orvoshoz csak jöv.héten megyek vissza.Volt már vki akinek magasabb volt és ha igen mi okozta?

L/26


2019. aug. 9. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég magas. Lehet bármi amit írtál, és még Cushing sy is. Hogy pontosan mi a baj, azt itt a fórumon vakon nem mondja meg senki. Majd jövő héten az orvos.
2019. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ennél még lehet magasabb érték is vagy ez a legtöbb? Nem nagyon vagyok ezzel tisztában.

A választ köszönöm.

2019. aug. 10. 14:32
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem 19 jelenleg ez az érték...voltam MRI vizsgálaton, nincs mellékvese daganat, volt terheléses vérvétel a mellékvese által termelt hormonok tekintetében, amely közül az egyik markánsan emelkedett, de annyira nem, hogy gyógyszert kaphassak rá...nőgyógyász kivizsgált, nincs policisztás ovárium....Senki nem tud ezzel az értékkel mit kezdeni, viszont 1,5 éve nem sikerül a teherbeesés. Nálad kiderült már valami?
2019. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Valakinek történt előrelépés az ügyben?Nekem is nagyon magas dheam ,de nem igazán kaptam segítséget
2021. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!