Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent az, hogy . Dns...

Mit jelent az, hogy . Dns negatív? Pl. Clamydia dns negatív. Vagy HPV dns pozitív?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy a negatív azt jelenti, hogy nincs Clamydia vagy gomba, vagy bármi, de a a dns negatív azt jelenti vajon, hogy sosem volt és most sincs, vagy csak azt, hogy jelenleg nincs, de lehet, hogy korábban már volt ilyen fertőzése az embernek.
2019. aug. 10. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Ezeket a kifejezéseket szerintem akkor szokták használni, mikor valakit újra akarnak éleszteni, de lehet, hogy tévedek. Nem tudom :O
2019. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a virus örökitőanyaga a mintában. Ettől még lehetett valaha egy már kikezelt clamydiád. Most nincs ha negatív.
2019. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok. Értelemszerűen a clamydia baaktérium de annak is van dns-e.
2019. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy nem található meg ott a baktérium. Gondolom immunológiai gyorsteszttel végezték a kimutatást, ahol konkrétan a clamydia jellegzetes dns-sét keresték
2019. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ó, így már értem, nagyon köszönöm nektek.
2019. aug. 10. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Első, hogy jön ide az újraélesztés?😂
2019. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!