Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy beszéljek a főnökömmel a...

Hogy beszéljek a főnökömmel a menstruációról?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul szoktam lenni hányingerem van olyankor volt már olyan is hogy elajultam. Voltam orvosnál nincs semmi bajom.

Nem tudok ilyenkor dolgozni annyit és gyorsan azt szeretném neki mondani. De félek majd azt mondja lusta vagyok de ez nem igaz mindig megcsinál ok mindent amit kér időben csak ilyenkor nem megy nem tehetek róla.


2019. aug. 10. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ebben az országban ez nem kifogás. Talán Dániában van olyan hogy adnak rá 1 szabadnapot is. Ha normális jófej a főnököd akkor megpróbálhatod mondani neki.
2019. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem szabadnap. Csak ne kelljen annyi mindent csinálnom
2019. aug. 10. 23:14
 3/6 Doros ***** válasza:
100%

A főnököd feltételezhetően nem hülye.

Fogalmazz úgy, hogy havonta pár napon át nagyon rosszul szoktál lenni, és ilyenkor minden igyekezeted ellenére sem tudsz igazán jól teljesíteni.

2019. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Asszonyom is ájulós mikor megvan neki fogamzasgatlo tabletta segitett sokat.


#1 voltam

2019. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Menj el egy normális orvoshoz!

Ugyanis nem normális, ha elájulsz a menzesz miatt, meg az sem, hogy olyan szarul vagy, hogy ne tudj dolgozni.

2019. aug. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%

Hm, a tünetek az endometriózisra emlékeztetnek.


Nyugodtan beszélj erről a főnököddel. Ha nem érti meg, az az ő szegénységi bizonyítványa.

2019. aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!