Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves lányom használhat...

14 éves lányom használhat normál tampont?

Figyelt kérdés
Idén novemberben lesz 2 éve, hogy megjött neki és megy táborba holnapután és pont megjött neki. Barátnői is használtak már tampont, mondta, hogy normált. Ha nem kellemetlen neki,nem gond, ha ilyen tampont használ, ugye? :)

2019. aug. 12. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én 11 éves korom óta normál tampont használok mert a mini fél óráig elég max. Viszont ha még soha nem használt tampont akkor lehet nem a táborban kéne először kipróbálni.
2019. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyi idősen (sőt, idősebb voltam) én nem tudtam használni a normál méretet (nem ment fel a helyére, és fájt) de a mini tökéletesen bevált.


Ha neki nincs vele gondja, akkor használhat normált. Próbálta már, vagy csak szeretné kipróbálni?


Ha még nem használt normál tampont, akkor azt ajánlom hogy vigyen magával minit is. Minden test más és más; lehet, hogy ő simán fel tud tenni egy normált. De az is lehet, hogy úgy jár mint én, és nem tudja használni.

2019. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell próbálni, de ha gond nélkül felmegy és nem kényelmetlen neki, akkor nyugodtan használja.
2019. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 évesen is csak a minit tudtam használni, a nagyobbak kellemetlenek voltak, szóval egyénenként változó.

Kezdetnek vegyetek kisebb csomagot próbaként több méretből, aztán meglátja, melyik kényelmes. Ha ma jött meg, akkor szerintem mennyiségből adódóan se feltétlen kell majd a normál addigra.

2019. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Én ennyi idősen anyám extra méretű tamponjait lopkodtam el. De azt mutasd meg neki hová kell felraknia, mert én legelősző véletlen a másik lukba raktam fel.
2019. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kipróbálta ma normált, gond nélkül tudta használni, mindenesetre köszönöm a válaszokat! :)
2019. aug. 13. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!