Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Köldöksérv mennyire veszélyes?

Köldöksérv mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve hogy szültem császárral és néhány hónapra rá kifordult a köldököm és akkor vettem észre hogy egy nagy csomó van ott. Megmutattam a nőgyógyásznak ő mondta hogy köldök sérvecske lehet, de nem hangzott veszélyesnek. Mondta, hogy nézessem meg egy sebésszel. Kicsit sötét szine van de viszont nem fáj. Félek sebészhez menni mert nem tudok mit csinálni a kislányommal ha műtétre kerülne sor és ugye utána emelni sem szabad Ő pedig nagyon anyás. Tehát mennyire lehet veszélyes?
2019. aug. 13. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A sérv felnőtt korban nem tud magától meggyógyulni, csak rosszabbodni tud. Mindenképp mutasd meg egy sebésznek. Már most sem szabadna emelgetned, nem hogy műtét után, mert tényleg csak rosszabb lesz és még nagyobb. Nem játék, vedd komolyan. Sok ilyen műtétet végeznek, szinte rutin, ne félj tőle, sokan átesnek ezen, és sajnos ha tényleg az akkor muszáj, mert mint mondtam magától nem múlik el.
2019. aug. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne cipelj nehezet

Mert ha kidurran abba belehaalhat az ember

Valószínű a mamámnak is az van de nem hallgat arra hogy nem szabad,nem akar orvoshoz menni,és nem érti meg hogy ez élet veszélyes

2019. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!