Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó kezű sebész-nőgyógyászt...

Jó kezű sebész-nőgyógyászt keresek Pécsen. Nagyműtétre van szükség sajnos. Kiket érdemes felkeresni? Magánklinika nem jön szóba, nincs félmillióm.

Figyelt kérdés

2019. aug. 13. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez esetben azt kapod, aki jut. Egyébként teljesen ingyenesen is normálisan el leszel látva, de ha konkrét személyt akarsz, azért fizetni kell.


Egyébként Koppán Miklós.

2019. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nevet! Annyit megtudtam eddig, hogy úgy "szoktak" menni a nők a klinikára, hogy előbb egyszer-kétszer elmennek valakihez magánrendelésre, és utána fekszenek be. Bent pedig már az viszi őket, akiknél jártak. Úgy tudom, jó szakemberek vannak a klinikán, csak nekem olyanra van szükségem, aki nemcsak nőgyógyásznak jó, hanem sebésznek is. Akit ismertem régebbről, nyugdíjba ment, ezért keresek szóba jöhető új embereket.
2019. aug. 14. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs aki sebész és nőgyógyász is. Ha pécsi vagy tb alapon elvégzik nem kell külön keresni. Ha meg nem területileg ellátott vagy és nem orvos vagy más akkor keményen fizetned kell.
2019. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen rákod van, hogy nafy mútétre van szükség? Hány éves cagy? Megvolt már a műtét? Milyen a prógnozisod?
2019. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző! Ha fogalmad sincs valamiről, akkor ne írkálj! A nőgyógyászat egy sebészi szakma, minden nőgyógyász tud operálni is, de nem mindenki ért minden műtéti típushoz.

Továbbá nem csak rákot lehet operálni, lehet pl. endometriosist is, ebben egyébként Pécsen a Koppán Miklós nagy sztár. De egy méhsüllyedés is operációt igényelhet, vagy egy jóindulatú mióma.

Végül annak aki fizeti a TB-t nem kell sehol semmit fizetni maximum a patikában. Ha területileg nem Pécshez tartozik, akkor is meg lehet csinálni a műtétet Pécsen lévén Pécs egy nagy centrum.

2019. nov. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!